Vestavěná skříň jako reklamní plocha


Zamysleli jste se někdy nad tím, jak velkou plochu vlastně zaujímá taková vestavěná skříň? Když se umístí do ložnice nebo do předsíně, může jít o čtyři až šest posuvných dveří o rozměrech metr krát dva a půl metru, a to je dohromady až dvanáct metrů čtverečních. Kdybyste na dveře nechali vytisknout velký reklamní plakát a vystavili jej někde ve výloze, byl by to poutač, který by budil pozornost i na vzdálenost několika stovek metrů.

oděvy ve skříni

Samozřejmě nebudete demontovat dveře, abyste se s nimi procházeli venku na ulici, máme tím spíše na mysli využít tuto jinak nevyužitelnou plochu k propagaci či k inspiraci na nějaké zajímavé téma. A zde máme opravdu velmi široké pole možností.

Potisk nebo fototapeta – někteří výrobci vestavěných skříní https://www.sten-skrine.cz/ vám nabízí potisk posuvných dveří v podobě fototapety, například s motivem sportu, ovoce, přírodních scenérií atd. Můžete si i sami nechat zhotovit fototapetu na přání a dveře si vyzdobit sami podle svého. Ženám se určitě zalíbí květinové motivy s exotickými motýly, děti si zamilují zvířátka a pro osamělé muže může přijít vhod nějaká půvabná nahá modelka.

vestavěné skříně

Pestrobarevné řešení – kdo si nechá zhotovit posuvné dveře v barvě šedé nebo hnědé, či imitaci dřeva, budiž, každý máme jiný vkus, ale ruku na srdce, nebylo by lepší využít pestřejší barevné palety? Což takhle mezi sebou střídavě kombinovat dveře červené a žluté nebo červené a hráškově zelené? Anebo růžové a zelené, bílé a fialové atd. Barvy interiér významně oživí http://www.brno-lisen.cz/rokli-ozivi-grilpoint-nebo-brouzdaliste/t4957 a dodají energii, na rozdíl od šedé a černé, které energii spíše odsávají z vaší aury.

Tapeta s nápisem – máte rádi některé zajímavé citáty, přísloví a podobné textové informace? Což takhle si je nechat vytisknout na tapetu a připomínat si je na alespoň jedněch dveřích? Posuvné dveře vestavěných skříní – to je obří plakátovací plocha, tak proč toho nevyužít a nemít byt více atraktivní, poutavý a zajímavý nejen pro vás, ale i pro vaše návštěvy?