Kdo má rád sex, měl by pro to něco také udělat


Generikum Viagry je přípravek, který nabízí mužům návrat do starých kolejí, jestliže se vytratí schopnost mít erekci alespoň několikrát do týdne. Mezi námi, ideální stav není ani toto, naprosté optimum je mít erekci mnohokrát za den a ještě lépe je mít schopnost vícečetné erekce po ejakulaci. Pro ženu není problém dosáhnout více orgasmů během dne, a tak jistě bude ráda, pokud bude mít po svém boku partnera, co ji uspokojí častěji, než jen párkrát do týdne, jak se uvádí „normální“ hodnota v běžném životě.

dívka u stromu

Bohužel někteří muži nezvládnou ani to, a je pro ně náročné dosáhnout erekce i třikrát do měsíce. Takový život je však nesmírně otravný a bez častých orgasmů si pak připadáte spíše jako otrok, co plní to, co se od něho očekává – vydělávat peníze, živit rodinu, starat se o technické zázemí obydlí či osobního auta a pečovat o zahradu.

Nenechte svůj život dojít do takového trpkého konce. Snažte se erekci obnovit, ale přirozeným způsobem, zejména odstraněním stresu a zdravějším jídelníčkem. Velmi dobrými pomocníky v takových situacích jsou horské bylinky s vysokým obsahem živin, pro zlepšení regenerace organismu a podporu tvorby testosteronu, a tím pádem i erekce. Patří sem například Ashwagandha, Korejský ženšen, Eleuterokok a Maca peruánská.

problémy v sexu

A co ještě pomáhá na zvýšení hladiny testosteronu? Klidnější život, nejlépe v rekreační oblasti mimo město, kde není takový hluk, smog a chaos. Dále pak dostatek pohybu a vhodný sport, například cyklistika, turistika, rozumné posilování, tenis, plavání a lyžování. Vyhýbejte se však sportům adrenalinovým.

Testosteron se také zvyšuje partnerskou důvěrou a plněním sexuálních tužeb na obou stranách. Dokážete-li si vyjít vstříc a techniky milování vás baví, pak jste ve výhodě. A tip na závěr: Nepoužívejte parfémy a vnímejte přirozenou vůni vašeho těla, lehce propocená pokožka je silnější afrodiziakum, než si umíte představit.